2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Białołęka
Dodane 02 kwietnia 2024

Konsultant Telefoniczny

Wynagrodzenie

4 242 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Rekrutacja odgrywa kluczową rolę w budowaniu lojalności klientów i osiąganiu sukcesu firmy.

Dlatego też, rekrutacja do działu obsługi klienta, sprzedaży i customer experience jest niezwykle ważnym dla nas procesem, który wymaga odpowiedniego podejścia do każdego kandydata.

Dla naszego Klienta działającego w branży nowoczesnych technologii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultanta Telefoniczne ds. umówienia z doradcą

Jeśli szukasz pracy w której będziesz mógł/mogła rozwinąć skrzydła, przy tym zależy Ci na pracy w domu to zapraszamy do składania CV.

Oto co jeszcze może zaoferować nasz klient...

To oferujemy:

  • Na start umowę zlecenie na 3 miesiące, umowę o dzieło lub kontrakt b2b – Ty decydujesz,

  • szkolenie stanowiskowe i narzędzia do pracy – już nasza w tym głowa, aby to zapewnić !

  • prowizja zależna od wyników - im więcej sprzedajesz, tym więcej zgarniasz prowizji,

  • praca 100% zdalna - wszystko odbywa się wygodnie w Twoim domu – aplikacja, rekrutacja i praca ;)

  • nie musisz posiadać doświadczenia – oferujemy możliwość nauki sprzedaży razem z nami,

  • jasno określone ścieżki rozwoju oraz możliwości awansu w ramach danej struktury lub projektu.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów przez telefon,

  • realizowanie założonych celów indywidualnych i grupowych,

  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • dostępność 40h tygodniowo - praca w pełnym wymiarze czasu,

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, dobra dykcja i wymowa,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • otwartość i pozytywne nastawienie, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań

  • samodzielność i samodyscyplina - pracujemy w 100% zdalnie - stawiamy na zaufanie, a nie na kontrolę,

  • własny sprzęty – komputer/laptop, słuchawki z mikrofonem oraz stabilne łącze internetowe.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 908944185