2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Czyżyny
Dodane 14 maja 2024

Konsultant - Stałe godziny pracy/ Podstawa+Premia

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Easy Eko poszukujemy osób na stanowisko Konsultant / Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jeśli nie posiadasz doświadczenia, nic nie szkodzi - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

Szukamy osób komunikatywnych, zaangażowanych, chcących się rozwijać w najbardziej dynamicznej branży na rynku

Zadania:

  • obsługa połączeń wychodzących

  • praca na bazie zapewnionej przez firmę

  • zachęcanie klientów do poznania naszej oferty

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • wysoki standard obsługi klientów

Wymagania:

  • poprawna dykcja

  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • chęć rozwoju - zapewniamy atrakcyjne szkolenia

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Oferujemy:

  • stałą stawkę godzinową 27,70 brutto - niezależnie od wyników

  • atrakcyjny i realny do osiągnięcia system prowizyjny

  • dodatkowe premie

  • możliwość wypłaty co dwa tygodnie

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • prace w młodym zespole

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • parking pracowniczy

  • dodatkowe konkursy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 915398004