2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podkarpackie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Rzeszów
Dodane 22 kwietnia 2024

Konsultant / Stałe godziny pracy 8-16 /Wypłata CO PIĄTEK!

Wynagrodzenie

4 653 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Easy Eko - stabilna, stale rozwijająca się firma szuka osób na stanowisko Konsultanta ds. Telefonicznej obsługi Klienta

APLIKUJ - Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w kontakcie telefonicznym z klientami nic nie szkodzi - przez lata udało nam się wyszkolić dziesiątki skutecznych handlowców więc Tobie również przekażemy tą wiedzę. Jeśli masz już doświadczenie w obsłudze klienta to na pewno to docenimy!

Zadania:

  • obsługa połączeń wychodzących - zapewniamy bazę klientów do kontaktu

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • rekomendowanie usług firmy

  • umawianie spotkań dla działu handlowego

  • pozyskiwanie leadów dla działu handlowego pod różne projekty

Wymagania:

  • poprawna dykcja

  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • chęć rozwoju - zapewniamy atrakcyjne szkolenia

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Oferujemy:

  • trzyskładnikowe wynagrodzenie podstawa + premia + prowizja

  • stałą, gwarantowaną podstawę niezależnie od wyników w wysokości 4653 brutto - jeśli jesteś masz status studenta i nie ukończyłeś 26 roku życia to Twoje brutto to netto czyli tyle zarabiasz "na rękę"

  • atrakcyjny i realny do osiągnięcia system premiowy oraz dodatkowe prowizje - średnia wartość premii w zespole to 1000 zł netto, ale najlepsi konsultanci osiągają zdecydowanie więcej

  • możliwość wypłaty co Tydzień - w każdy piątek wypłata jest na Twoim koncie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • prace w młodym zespole

  • dodatkowe konkursy z nagrodami gotówkowymi lub rzeczowymi

APLIKUJ - skontaktujemy się w ciągu kilku dni i omówimy szczegóły

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EASYEKO sp. z o.o. z siedzibą w: Kolejowa 1/5, 35-073 Rzeszów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zawsze możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa; (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy; (c) w oparciu o Twoją zgodę; w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie , jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 903225129