2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielany Wrocławskie
Dodane 27 kwietnia 2024

Konsultant Sprzedaży -TATUUM C.H. Aleja Bielany - cały etat

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Zatrudnienie:

Cały etat

Twój zakres obowiązków:

Jako Sprzedawca-Konsultant będziesz doradzać naszym Klientkom i Klientom i tworzyć z nimi spójne, zachwycające stylizacje oparte na naszych kolekcjach. Ważne jest dla nas zachowanie wysokich standardów obsługi, aby nasze Klientki lubiły do nas wracać. Twoim zadaniem będzie również dbałość o wystrój salonu zgodny z naszymi wymogami VM oraz obsługa kasy fiskalnej – nasz zespół chętnie Cię wszystkiego nauczy.

Nasze wymagania:

Nieważne czy masz 25 czy 55 lat - poszukujemy osoby bardzo pozytywnej i uśmiechniętej, która z łatwością nawiązuje nowe relacje i interesuje się światem mody. Jeśli jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej, która poszukuje stabilnego zatrudnienia, angażuje się w swoją pracę i chętnie realizuje swoje cele, czekamy właśnie na Ciebie.

To oferujemy:

  • Premie za realizację każdego tygodnia sprzedaży

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach roli kierowniczej

  • Stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę

  • 50% zniżki na wszystkie produkty TATUUM

  • Wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami

  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną

Tatuum:

Od 25 lat tworzymy markę, która podbija serca Klientek i Klientów jakością materiałów i ponadczasowością swoich modeli. Nasze produkty dedykujemy osobom ceniącym sobie naturalność, komfort i wysoką jakość, które od lat stanowią DNA naszej marki. W salonach TATUUM spotkasz pracowników łączących różne pokolenia – ta różnorodność pozwala budować wyjątkową relację z naszym Klientem.

Zostań dziś częścią świata TATUUM!

Etapy rekrutacji:

  • Analiza cv

  • Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

  • Rozmowa rekrutacyjna z Kierownikiem Sklepu

  • Kwestionariusz osobowości

  • Feedback i decyzja po procesie rekrutacyjnym

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 806006486