2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kielce
Dodane 22 maja 2024

KONSULTANT MYCONTACT w Autocentrum Patecki Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FIRMA AUTOCENTRUM PATECKI S.C.

AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS POSZUKUJE

KANDYDATA NA STANOWISKO:

KONSULTANT MYCONTACT

DO SALONU SAMOCHODOWEGO „KIA"

MIEJSCE PRACY: KIELCE

POSZUKUJEMY OSOBY :

-doświadczonej w obsłudze Klienta (mile widziane w strukturach Call Center)

-posiadającej nastawienie pro-klienckie

-komunikatywnej i posiadającej zdolności interpersonalne na bardzo wysokim poziomie

-umiejącej pracować w zespole

-z dobrą znajomością obsługi komputera ( w szczególności MS Word, MS Excel), mile widziane zainteresowanie techniką motoryzacyjną

ZADANIA:

  • bieżąca telefoniczna obsługa Klienta ( w ruchu przychodzącym i wychodzącym )

  • monitorowanie jakości bazy danych

  • dbanie o zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta

  • ścisła współpraca z całym zespołem obsługi Klienta

    OFERUJEMY:

    • ZATRUDNIENIE U STABILNEGO PRACODAWCY,

    • PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ PRACY,

    • PRACĘ W MŁODYM ZESPOLE

    Wyślij swoją aplikację zawierającą CV wraz ze zdjęciem.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 920187505