2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Vectra SA
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultant Mobilnego Punktu Obsługi Klienta

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

 Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu będziesz w stanie połączyć naukę i pracę.

  • Atrakcyjny miesięczny system motywacyjny; wysokie stawki prowizyjne, bonusy, dodatki kwartalne, nagrody pracownicze;

  • Kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni pracy;

  • Regularne szkolenia i doszkolenia sprzedażowe oraz produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające możliwość zdobycia kompetencji miękkich;

  • Wsparcie sprzedażowe, coaching i pomoc doświadczonych menedżerów w bieżącej pracy;

  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;

  • Komfortowe, dobrze wyposażone miejsce pracy, usytuowane w dogodnej lokalizacji;

  • Dofinansowanie do karty Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży, jeśli go nie posiadasz wystarczą chęci do pracy nad sobą przy naszym wsparciu

  • Zaangażowania w pracę i samodyscypliny

  • Pozytywnego nastawienia

  • Przestrzegania jasno określonych zasad pracy

  • Umiejętności pracy z komputerem i programami biurowymi

Twoje zadania:

  • Realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów;

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie z obowiązującymi standardami;

  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci;

  • Diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów;

  • Dbanie o wizerunek salonu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911277160