2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Katowice
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Giszowiec
Euro-Kas SA
Dodane 28 maja 2024

Konsultant / Konsultantka Infolinii Obsługowej w Dziale Contact Center

Lokalizacja

Katowice, Giszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Euro-Kas SA z siedzibą w Katowicach od ponad 30 lat oferuje klientom najwyższej jakości doradztwo w zakupie samochodów nowych i używanych oraz profesjonalny serwis w ramach dealerstwa marek Volvo, Kia i SsangYong a od niedawna również w zakresie rowerów, skuterów i innych pojazdów elektrycznych w ramach salonu marki Eurokas SPORT.

Aktualnie poszerzamy zespół naszych współpracowników. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż telefoniczna usług oferowanych przez firmę

  • Odbieranie telefonów i przekierowywanie do właściwych działów

  • Realizacja celów sprzedażowych, jakościowych tak indywidualnych, jak i zespołowych

  • Budowanie relacji sprzedażowych z obecnymi oraz nowymi Klientami

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia w call center (ruch wychodzący i przychodzący)

  • Miałeś/aś styczność z przygotowanymi bazami leadów (hot and cold)

  • Sprawnie posługujesz się komputerem oraz narzędziami towarzyszącymi telefonicznej obsłudze klienta

  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia potrzebne do pracy

  • Pracę w młodym zespole Contact Center

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających zgodę na przetwarzanie danych. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Giszowiec
ID: 918331718