2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Ochota
Medicover
Dodane 01 maja 2024

Konsultant/-ka ds. Telefonicznego Wsparcia Klienta

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twoje zadania:
  • telefoniczna obsługa użytkowników obiektów sportowych.
  • obsługa zapytań wpływających na skrzynkę mailową Działu Obsługi Klienta.
  • obsługa posprzedażowa, w tym udzielanie informacji o ofercie sportowej oraz bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów.
  • kontakt z Klientem anglojęzycznym i polskojęzycznym.
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy.
  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna na min. 120h w miesiącu.
  • znasz j. angielski na poziomie B2, umożliwiającym kontakt z klientem. anglojęzycznym (warunek konieczny).
  • znasz j. polski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • z łatwością prowadzisz rozmowy telefoniczne.
  • znasz pakiet Office.
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata i lubiącą ludzi.
  • jesteś osobą samodzielną w podejmowaniu decyzji i z dobrą organizacją pracy.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientem w Contact Center.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie w trybie stacjonarnym​ (Warszawa, Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 96).
  • infolinia pracuje od poniedziałku do piątku 7:00 – 21:00 oraz weekendy 8:00 – 20:00.
  • grafik ustalisz z miesięcznym wyprzedzeniem z menadżerką, w oparciu o twoją dostępność, jak i zespołu.
  • zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie wprowadzające (ok. tydzień),  a następnie wsparcie opiekuna (Buddy).
  • zdobędziesz doświadczenie w jednej z wiodących firm na rynku motywacyjnych systemów pozapłacowych.
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymasz premię za skuteczne polecenia znajomych do pracy.
  • możesz także skorzystać ze zniżek oferowanych przez marki Medicover.

Poznaj etapy rekrutacji:

  • Analiza CV
  • Wywiad telefoniczny
  • Spotkanie zdalne
  • Decyzja

Miejsce pracy: Biuro Główne Medicover Al. Jerozolimskie 96 Warszawa (Sprawdź adres)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 914127434