2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Jeżyce
APS
Dodane 24 maja 2024

Konsultant/ka ds. obsługi klienta z j. niemieckim | branża IT

Wynagrodzenie

45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Cześć!

Jesteś urodzonym doradcą klienta?

Mamy dla Ciebie ofertę!

Jako konsultant/ka ds. obsługi klienta, będziesz odpowiedzialny/a za obsługę klientów biznesowych (infolinia połączeń przychodzących oraz maile)  dla lidera branży systemów operacyjnych.

Oferujemy współpracę za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej.

 Co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz?

  • Przeprowadzimy rozmowę wstępną - chętnie Cię poznamy!

  • Sprawdzimy Twój poziom języka niemieckiego oraz angielskiego.

  • Zaprosimy Cię na rozmowę online z przedstawicielem operacji, gdzie sprawdzimy również Twoje umiejętności komputerowe.

  • Otrzymasz od nas informację zwrotną, bez względu na wynik rekrutacji.

Co otrzymasz?

  • Umowa zlecenie na rok

  • Wynagrodzenie 45zł brutto za godzinę, również w czasie szkolenia

  • Współpraca w przyjaznym, innowacyjnym i wielonarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych i osobistych - poszukujemy osób do współpracy na dłużej

  • Po zdobyciu doświadczenia możliwość dalszego rozwoju

Co jest must have w tej roli?

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom C1)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

Co będzie mile widziane?

  • Silne umiejętności wielozadaniowe i organizacyjne

  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Jakie będą Twoje zadania?

  • Rozmowy telefoniczne z klientami

  • Obsługa mailowa klientów Microsoft

Nie trać czasu, aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 874509634