2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Śrem
Bocian Pożyczki
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant/ka ds. obsługi Klienta - Śrem

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BOCIAN FINANSE® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku od 24 lat. Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do Działu Infolinii:

Stanowisko: Konsultant/ka ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy: Śrem

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa infolinii dla Klientów i Pracowników firmy (połączenia przychodzące i wychodzące oraz czat online)

  • Przyjmowanie wniosków od potencjalnych klientów oraz udzielanie informacji aktywnym klientom posiadającym już produkt Bociana

  • Raportowanie działań w systemie

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pro klienckie nastawienie

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur

NASZE WYMAGANIA:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie

  • Dobra dykcja, posługiwanie się poprawną polszczyzną, przyjemny głos

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

  • Rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Chęć oraz umiejętność uczenia się

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia – zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne premie, konkursy z nagrodami i inne bonusy :)

  • Wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku

  • Pozytywną atmosferę w pracy i zgrany zespół

  • Szkolenia oraz szansę na zdobycie doświadczenia oraz rozwój w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie karty MedicoverSport

  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 864137710