2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wilda
APS
Dodane 01 maja 2024

Konsultant/ka ds. obsługi klienta - portal rezerwacyjny - CSP - Poznań

Wynagrodzenie

29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Chcesz rozwijać się w obszarze obsługi klienta? Dołącz do nas!

Poszukujemy Konsultantów i Konsultantek ds. obsługi klienta portalu rezerwacyjnego w Poznaniu

Start szkolenia:

  • 13.05.2024

  • 20.05.2024

Zadania:

  • Odbieranie połączeń przychodzących w języku polskim i angielskim oraz pomoc klientom biznesowym w ich zapytaniach

  • Komunikowanie się z klientami portalu za pomocą czatu

  • Doradzanie oraz informowanie o zasadach współpracy

  • Pomoc klientom biznesowym na różnych etapach współpracy z serwisem

Czego oczekujemy?

  • Pozytywnego nastawienia, komunikatywności i dobrej dykcji

  • Sprawnej obsługi komputera i szybkości w wyszukiwaniu informacji

  • Otwartości na potrzeby klienta, odpowiedzialności i zaangażowania

  • Dyspozycyjności na 3 tygodniowe pełnopłatne szkolenie stacjonarne odbywające się od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:30. Po szkoleniu przez 9 tygodni będziemy spotykać się w biurze żeby wesprzeć Cię w wykonywaniu zadań i wyznaczyć mentora

  • Znajomości polskiego na poziomie C1 i angielskiego na poziomie B2 - szkolenie i materiały będą po angielsku

  • Dyspozycyjności min. 150 godzin miesięcznie

Co zyskujesz?

  • Po pierwsze nowe doświadczenie! Nie wymagamy go od Ciebie - wszystkiego nauczymy Cię podczas szkolenia.

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 29 zł brutto

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie podpisywanej jeszcze przed pierwszym dniem szkolenia

  • Możliwość obsługi klienta na podstawie elastycznego harmonogramu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-17:00. Będziemy Cię potrzebować w przynajmniej 2 weekendy.

  • Wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek lub co miesiąc - wybór należy do Ciebie

  • Swobodną, partnerską atmosferę w zespole

  • Brak dress codu

  • Upominki świąteczne

  • Benefity do wyboru - prywatne ubezpieczenie zdrowotne/karta sportowa/vouchery

  • Możliwość rozwoju w strukturach spółki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 914245960