2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Toruń
Dodane 18 kwietnia 2024

Konsultant/ka ds. obsługi Klienta

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma kosmetyczna poszukuje Konsultant/ka ds. obsługi Klienta:

Twój zakres obowiązków

·  Obsługa klientów i prezentowanie usług przy połączeniach wychodzących;

·   Kompleksowa obsługa telefoniczna połączeń przychodzących;

·   Rozpoznawanie potrzeb Klientów i udzielaniu rzetelnych informacji o dodatkowych produktach i usługach KIPG;

·  Budowanie relacji z Klientami;

·  Aktualizacja danych w systemach;

Nasze wymagania

·  Posiadasz dobrą znajomość Pakietu Office;

·  Szybko się uczysz i wdrażasz;

·  Lubisz pracować z ludźmi.

To oferujemy

·  Wdrożenie i naukę od podstaw;

·  Pracę w systemie 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku;

·  Zatrudnienie na umowę o pracę/umowę zlecenie;

·  Bezpłatny parking.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 902891384