2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Ochota
Dodane 24 maja 2024

Konsultant/ka ds. mailowego i telefonicznego wsparcia Klienta

Wynagrodzenie

27,70 - 28,20 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań – zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • profesjonalny kontakt z Klientem - obsługa infolinii w zakresie połączeń od klientów znanego supermarketu (połączenia przychodzące oraz mail)

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z konsumentami,

  • pracę w zespole i realizację wyznaczonych celów.

Jeśli:

  • jesteś osoba komunikatywną,

  • możesz pracować minimum 80h w miesiącu

  • możesz odbyć 7 dniowe szkolenie w godzinach 9-16

  • masz dobrą dykcję,

  • posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • posługujesz się poprawną polszczyzną – odpisujemy na maile

  • jesteś zaangażowany/a i odpowiedzialny/a,

  • posiadasz znajomość obsługi komputera,

  • umiejętnie obsługujesz skrzynkę mailową oraz chat,

  • sprawnie posługujesz się w mediach społecznościowych,

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole z inspirującą atmosferą,

  • pracę zdalną/hybrydową po 2-3 miesiącach

  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb (8-22)

  • kartę multisport,

  • umowę zlecenie,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • program poleceń pracowniczych,

  • cykl szkoleń z zakresu rozwoju osobistego.

Zainteresowany/a? Przyjdź z koleżanką lub kolegą!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 920581452