2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzeszcz
Dodane 28 marca 2024

Konsultant/ka do salonu Orange w Gdańsku C.H. MANHATTAN

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy jednym z największych partnerów Orange w Polsce. Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych grupy Orange Polska.  Naszą misję realizujemy poprzez stale rozwijającą się sieć sprzedaży, za pośrednictwem której prowadzimy obsługę klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Jeżeli lubisz pracę z Klientem i chcesz zdobywać doświadczenie w Firmie, która dynamicznie działa na rynku telekomunikacyjnym, zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA. Poszukujemy doradców do dwóch lokalizacji: Morski Park Handlowy oraz Centrum Handlowe Manhattan.

Zakres obowiązków:

-bezpośredni kontakt z Klientami w Salonie Orange

-aktywna sprzedaż i promowanie produktów i usług oferowanych przez naszą firmę

-reprezentowanie standardów jakości obsługi klienta

-budowanie długotrwałych relacji z klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

-zaangażowanie w realizację celów

-determinacja i motywacja do pracy

-umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów

-mile widziane doświadczenie w sprzedaży

- nie jest to jednak warunek konieczny ...reszty nauczysz się od NAS!

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okresie próbnym)

-wynagrodzenie podstawowe + prowizja

-rozbudowany system szkoleń

-profesjonalny system wdrożenia

-możliwość realnego awansu w strukturach Firmy

-udział w licznych konkursach sprzedażowych

-dobrą atmosferę

-dostęp do nowych technologii Czekamy na Ciebie!

* zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 908281791