2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Łódzkie
  6. Wsparcie techniczne - Łódź
  7. Wsparcie techniczne - Śródmieście
Grafton
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant IT (1 linia)

Wynagrodzenie

6 700 - 8 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla globalnej firmy z Łodzi poszukujemy Konsultanta Wsparcia Technicznego (I linia) z językiem angielskim. Praca odbywa się stacjonarnie w Łodzi w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku. Sporadycznie możliwa jest praca z domu.

Zadania:

- Zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego dla kontaktujących się klientów poprzez mail oraz telefon;

- Rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie sprzętu biurowego, sieci oraz aplikacji biznesowych typu MS Windows czy MS Office;

- Instalacja i konfiguracja oprogramowania na urządzeniach firmowych;

- Rejestrowanie nadchodzących zgłoszeń wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu;

- Przyporządkowywanie trudniejszych przypadków do II linii wsparcia.

Wymagania:

- Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z systemem ticketowym;

- Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego (B2);

- Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, Windows;

- Zorientowanie na rozwiązywanie problemów;

- Chęć do pracy i zaangażowanie.

Benefity:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Biurowe godziny pracy od poniedziałku do piątku;

- Sporadycznie możliwa praca z domu;

- Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe);

- Nowoczesne biuro w Łodzi;

- Przyjazna atmosfera pracy i międzynarodowe środowisko.

Jak aplikować?

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 902701440