2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Mokotów
Dodane 07 czerwca 2024

Konsultant Infolinii produktów bankowych - połączenia przychodzące.

Wynagrodzenie

5 400 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Dla Naszego Stałego Klienta z branży finansowej

poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik infolinii produktów bankowych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. TBIN06

Podstawowe zadania:

• odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,

• odpowiadanie na zapytania oraz rozwiązywanie problemów Klientów,

• budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami,

• dbanie o pozytywny wizerunek Banku.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie,

• komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się,

• umiejętność nawiązywania relacji z Klientem przez telefon,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa + wysoka premia,

• możliwość korzystania z Benefitów firmowych,

• ciekawą pracę w dynamicznej międzynarodowej firmie finansowej ,

• przyjazny zespół nastawiony na współpracę,

• możliwa praca zdalna 50% w firmie i 50% w domu.

Chcemy podkreślić, że nie jest to projekt sprzedażowy i nie wymagamy znajomości technik sprzedaży.

Wynagrodzenie i pełny pakiet szkoleń otrzymuje się u nas już od pierwszego dnia szkolenia i współpracy.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 828095562