2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Górna
Dodane 11 kwietnia 2024

Konsultant ds. wsparcia sprzedaży

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ELEKTRUM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Elektrum od 2010 roku zajmuje się doradztwem energetycznym w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, gazu oraz innych rozwiązań służących do optymalizacji opłat oraz zużycia energii. Współpracujemy z największymi dostawcami energetycznymi w Polsce i Europie.

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w obszarze niezależnego doradztwa energetycznego. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do Działu Wsparcia Sprzedaży na stanowisko – Konsultant ds. wsparcia sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie połączeń wychodzących do klientów biznesowych, promując nasze produkty i usługi (nie jest to projekt sprzedażowy)

  • ustalanie i umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych z zainteresowanymi klientami

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalną i przyjazną obsługę telefoniczną

  • wspieranie firmy w osiąganiu wyników i dążenie do jak najlepszych rezultatów

  • prowadzenie kalendarza spotkań, wysyłanie maili do klientów oraz raportowanie wyników

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (natomiast nie jest to wymóg)

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz chęć do nawiązywania kontaktów

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • obsługa komputera (pakiet MS Office)

  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne: stała podstawa + atrakcyjny system prowizyjny

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie 1-zmianowym, w godzinach 8:00 - 16:00 (weekendy wolne)

  • konkursy i inne dodatki finansowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • pracę w przyjaznej atmosferze, małym i pomocnym zespole

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 910740354