2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Redłowo
Vectra SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant ds. Utrzymania Klienta

Lokalizacja

Gdynia, Redłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Dołącz do energicznego zespołu w nowoczesnym biurze VECTRA S.A. w Gdyni Redłowo! Jeśli jesteś pełen zapału, mamy dla Ciebie ofertę pracy, która nie tylko rozwija umiejętności, ale również zapewnia satysfakcję i świetne zarobki.

Co dla Ciebie mamy:

  • Zarobki, które zależą od Ciebie! Prowizja u średniego konsultanta bez limitów (około 5000 zł)!

  • Stała stawka za godzinę i nowoczesny system prowizyjny, który daje Ci kontrolę nad swoimi zarobkami.

  • Wsparcie od doświadczonych menedżerów i konsultantów, którzy pomogą Ci odnieść sukces.

  • Szkolenia dostosowane do Ciebie, abyś zawsze był/a na topie.

  • Jasną ścieżkę kariery, abyś mógł/a się rozwijać razem z nami.

  • Elastyczne godziny pracy, bo zdajemy sobie sprawę, że życie to nie tylko praca.

  • Nowoczesne biuro z chillout room, stołówką i innymi udogodnieniami, bo zasługujesz na komfortowe miejsce pracy.

  • Karta MultiSport i dostęp do platformy kafeteryjnej, bo dbamy o Twój komfort życia poza pracą.

  • Możliwość zdobywania atrakcyjnych nagród podczas "salesday"- bo sukces to powód do świętowania!

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Chcesz się rozwijać w sprzedaży, bo tu znajdziesz swoją przestrzeń do rozkwitania.

  • Angażujesz się w to, co robisz, bo pasja przynosi najlepsze efekty.

  • Szybko przyswajasz wiedzę, bo świat się zmienia, a my idziemy z duchem czasu.

  • Umiesz pracować pod presją czasu, bo wiesz, że wyzwania dodają smaku życiu.

 Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż, bo wierzymy, że Twój entuzjazm zrobi różnicę.

  • Kontrola sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów, bo relacje są dla nas kluczowe.

  • Udział w szkoleniach, które pozwolą Ci się rozwijać.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA S.A., a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Redłowo
ID: 911911070