2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Konsultant ds. Telesprzedaży / Telemarketer

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

- Telefoniczne pozyskiwanie klientów (nie prowadzimy akwizycji przez telefon)

- Kontakt z klientem za pośrednictwem połączeń wychodzących i przychodzących oraz korespondencji mailowej

- Rozpoznanie potrzeb Klienta i dopasowanie oferty

- Negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami

- Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług

- Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami

- Obsługa systemu CRM

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie ?

- Łatwości w prowadzeniu rozmów handlowych z klientem,

- Umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku,

- Zaangażowania (Kiedy inni wstają my jesteśmy po 3 kawie)

- Odpowiedzialności (Chcemy wiedzieć, że możemy na siebie wzajemnie liczyć)

- Znajomości aplikacji Microsoft Office (Word i Excel)

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

- Szkolenia z wiedzy o naszych produktach, warsztaty z technik sprzedażowych

- Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

O nas

Kim jesteśmy?

DJB DORADZTWO to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania. Od 2000 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży wdrażając systemy zarządzania i prowadząc szkolenia u ponad 1600 firm w całej Polsce.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912690793