2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rzeszów
Dodane 27 kwietnia 2024

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta - Umawianie Spotkań

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu jako Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i zostań częścią dynamicznego środowiska, które stawia na wysoką jakość obsługi klienta oraz osiąganie celów . Jako Konsultant będziesz odpowiedział za kontakt z klientami, zainteresowanie ich naszą ofertą oraz umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych.

Obowiązki:

  • Aktywny kontakt telefoniczny z klientami z zapewnionej przez nas bazy w celu zainteresowania ich naszą ofertą

  • Informowanie klienta o możliwościach dofinansowania do naszych usług

  • Umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych

  • Profesjonalna obsługa i doradztwo klienta w zakresie naszych produktów i usług

  • Prowadzenie rejestru kontaktów i raportowanie działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze telefonicznej obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

  • Silne umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta.

  • Wysoka kultura osobista i empatia w kontaktach z klientem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji zadań.

  • Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatkowe benefity.

  • Wynagrodzenie podstawowe niezależne od wyników sprzedażowych 27.70 brutto za godzinę plus system prowizyjny

  • Pracę w dobrze skomunikowanym biurze w Rzeszowie

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i zorientowaną na osiąganie celów, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Konsultanta ds. Telefonicznej Obsługi Klienta. Dołącz do nas, aby razem budować sukces i rozwijać się zawodowo!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911475331