2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsk Podlaski
Dodane 08 kwietnia 2024

Konsultant ds. sprzedaży w Salonie Sieci PLAY w Bielsku Podlaskim

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W i4-Mobile wierzymy we współpracę i dlatego zależy nam, aby każdy, kto przejdzie proces rekrutacji, wiedział, że ma możliwość pełnego wykazania się swoimi umiejętnościami, zdolnościami i potencjałem.

Jeśli wyznajesz podobne wartości – zostań naszym Konsultantem ds. sprzedaży i aplikuj do naszej firmy.

Firma i4-Mobile działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce.

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę połączony z motywacyjnym systemem premiowym

  • Systematyczne i profesjonalne szkolenia

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku – PLAY

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Konkursy sprzedażowe

  • Imprezy integracyjne

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez sieć PLAY

  • Przedstawianie oferty Sieci PLAY w ramach bieżących promocji

  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play

  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)

  • Profesjonalna obsługa posprzedażową abonentów Sieci PLAY

  • Współodpowiedzialność za stan magazynu sklepowego i monitorowanie zapasów magazynowych

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

Nasze wymagania

  • Co najmniej średnie wykształcenie

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)

  • Nastawienie na cel

  • Wysoka odpowiedzialność i kultura osobista

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 903092489