2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 03 kwietnia 2024

Konsultant ds. sprzedaży w salonie PLAY w Białymstoku

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma I4-Mobile działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Konsultanta ds. sprzedaży w Salonie Play w Białymstoku

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa klientów sieci PLAY

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez sieć PLAY

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży

  • Przedstawianie oferty Sieci PLAY w ramach bieżących promocji

  • Profesjonalna obsługa posprzedażową abonentów Sieci PLAY

  • Współodpowiedzialność za stan magazynu sklepowego i monitorowanie zapasów magazynowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaży usług)

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane wyższe)

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Orientacja na klienta

TO OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę połączony z motywacyjnym systemem premiowym

  • Systematyczne i profesjonalne szkolenia

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku – PLAY

Zobacz jak wygląda praca w Play.

Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami.

Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 823200995