2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Luboń
Dodane Dzisiaj o 07:17

Konsultant ds. sprzedaży usług telekomunikacyjnych T-mobile, Luboń

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Dołącz do naszego zespołu i zostań konsultantem ds. sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci T-mobile w Luboniu.

Czekamy na Ciebie!

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego

  • wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania kontaktu z klientami

  • uczciwości, motywacji do pracy

  • systematyczności oraz umiejętności dobrej organizacji czasu pracy

  • dobrej obsługi komputera (MS Office, obsługa intranetu)

  • mile widziana wiedza z zakresu nowoczesnych technologii, doświadczenie branżowe i lub w pracy związanej z obsługą klienta

Zakres obowiązków będzie obejmował między innymi:

  • zgodną ze standardami sieci T-mobile obsługę klientów, zarówno stacjonarną jak i telefoniczną

  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-mobile

  • realizację nałożonych planów sprzedażowych

  • profesjonalną obsługę posprzedażną

  • raportowanie sprzedaży

  • dbałość o zatowarowanie, czystość placówki i zgodny ze standardami wizerunek sklepu

Jako pracodawca zapewniamy:

  • cykl szkoleń

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa+ prowizja)

  • pracę w małym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wsparcie merytoryczne na etapie szkolenia i podczas codziennej pracy

CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać przez platformę OLX lub na adres e-mail.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.”

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 920543838