2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Czyżyny
Dodane 14 maja 2024

Konsultant Infolinii medycznej - umawianie spotkań. Dołącz do nas :)

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Lockus to firma outsourcingowa w obszarze obsługi i pozyskiwania nowych klientów. Szukamy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. pozyskiwania klientów indywidualnych do naszego zespołu. Realizujemy kampanię telemarketingową dla jednej z wiodących marek na rynku pakietów medycznych. Jeśli jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną i łatwo przyswajającą wiedze to zgłoś się, ponieważ czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

- kontakt telefoniczny w celu pozyskania nowych klientów indywidualnych

- aktywne uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych

- utrzymywanie wysokiej jakości rozmów z klientem oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

 Nasze oczekiwania:

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- komunikatywność

- łatwość przyswajania wiedzy

- dyspozycyjność

 Co oferujemy?

- wynagrodzenie 27,70zł/h

- szkolenie wstępne z produktu i obsługi systemów wewnętrznych, za które płacimy

- szkolenie z kompetencji miękkich w zakresie telefonicznej obsługi klienta

- praca w trybie hybrydowym

Każdy kiedyś zaczynał a my chętnie wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy w stawianiu pierwszych kroków w pracy z klientem biznesowym! Nie czekaj i wyślij do nas swoje CV!

W CV prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Lockus Sp. z o.o., w celu realizacji aktualnego oraz przyszłego procesu rekrutacji. Rozumiem, że mogę w każdym momencie wycofać swoją zgodę.”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 915429874