2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Konsultant ds. Sprzedaży/Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 200 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do WESTMOTORS - Twojego partnera w nowoczesnej motoryzacji!

Jesteśmy firmą zajmującą się importem i dostawą samochodów używanych i nowych z USA, Korei i Chin. Nasza dedykowana obsługa klienta oraz pasja do doskonałości sprawiają, że każda transakcja z nami to gwarancja satysfakcji.

W związku z rozwojem firmy oraz poszerzaniem naszego zespołu doradców klienta, prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Nowy Świat

Twoje zadania:

  • Poszukiwanie nowych klientów

  • Poszukiwanie klientów w mediach społecznościowych

  • Praca w systemie CRM

  • Sprzedaż usług świadczonych przez firmę - sprowadzanie samochodów z zagranicy

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie bazy klientów

  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka polskiego na poziomie nie niżej B2

  • Doświadczenie w sprzedaży (umiejętność sprzedaży przez telefon będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych bez skryptów i narzuconych schematów

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolności sprzedażowe

  • Determinacja i zaangażowanie do osiągania celów sprzedażowych i biznesowych firmy

  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji z klientem

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

W naszej ofercie:

  • Wynagrodzenie 4200 – 10000 zł brutto: atrakcyjna podstawa + premia od zrealizowanych celów sprzedażowych

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • 3-miesięczny okres próbny

  • Program wdrożenia, gdzie poznasz pełną ofertę naszych usług i produktów, a także dowiesz się, jak rozmawiać o niej z klientem

  • W pełni płatne szkolenie wstępne - otrzymujesz wynagrodzenie za okres szkoleniowy w pełnej wysokości

  • Swobodną, pozytywną i nie mamy dress code’u

  • Możliwość udziału w eventach i wydarzeniach branżowych

  • Wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku 9:30-17:30

  • Praca w samym centrum Warszawy

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijać naszą firmę, aplikuj już dziś!

Prześlij swoje aktualne CV przez formularz olx

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912504005