2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Cassiopeia
Dodane 23 kwietnia 2024

Konsultant ds. sprzedaży (Cassiopeia) - Galeria Mokotów, Warszawa

Wynagrodzenie

5 700 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Opis

Konsultant ds. sprzedaży - Cassiopeia

Lokalizacja: Galeria Mokotów, Warszawa

Cassiopeia jewellery, wykwintna marka będąca synonimem elegancji i wdzięku, poszukuje Konsultanta Sprzedaży do reprezentacji marki.

Korzyści:

· Konkurencyjne wynagrodzenie i struktura prowizji (jako jedni z niewielu oprócz stałej płatności doliczamy procent od sprzedaży)

· Możliwości rozwoju kariery w szybko rozwijającej się marce.

· Zniżki i prezenty pracownicze w Cassiopeia.

Kluczowe obowiązki:

· Demonstrowanie głębokiego zrozumienia naszych kolekcji biżuterii i prowadzenie klientów w ich wyborze.

· Nawiązywanie kontaktu z klientami, zapewniając spersonalizowane doświadczenie zakupowe, które odzwierciedla luksus i wyjątkowość Cassiopeia.

· Udział w szkoleniach i ciągły rozwój swoich umiejętności

Wymagania:

· Wcześniejsze doświadczenie w handlu detalicznym

· Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

· Pasjonatka biżuterii i trendów w modzie.

· Znajomość języka polskiego i angielskiego.

· Reprezentacja firmy z elegancją i wdziękiem.

Jeśli jesteś opanowaną i elokwentną osobą, która posiada pasję do świata luksusowej biżuterii, zapraszamy Cię do dołączenia do rodziny Cassiopeia.

Cassiopeia jako pracodawca stawia na równość szans w wyborze kandydatów. Zachęcamy wszystkich chętnych do aplikacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 889795758