2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant ds. rekrutacji

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) - jedna z wiodących Agencji na terenie kraju. Posiadająca 7 oddziałów stacjonarnych w Polsce.

Obecnie poszukuje osób zainteresowanych pracą w Lublinie, jako:

Konsultant ds. Rekrutacji

Jeśli lubisz wyzwania, jesteś osobą bardzo komunikatywną, kreatywną, samodzielną, masz miłe nastawienie na współpracę z ludźmi, zadaniowo podchodzisz do wykonywanej pracy - zapoznaj się z naszą ofertą.

Oferta skierowana do studentów zaocznych

Miejsce pracy:

Lublin, AL.Kraśnicka

Zakres obowiązków:

- rekrutacja i selekcja pracowników na stanowiska niższego i średniego szczebla,

- obsługa projektów rekrutacyjnych

- planowanie zatrudnienia dla Kontrahentów w oparciu o składane zamówienia i prognozy,

- przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentacji związanej z zatrudnieniem,

- przygotowywanie baz danych oraz raportów,

- kompleksowa obsługa pracowników tymczasowych.

-praca w godzinach 8.00-16.00

- praca w biurze i w terenie – spotkania z klientami,

Oczekujemy:

  • wysokorozwiniętych zdolności interpersonalnych, umiejętności swobodnego wypowiadania się i dobrej dykcji,

  • samodzielności

  • mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku

  • umiejętności pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów,

  • dobrej obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • prawa jazdy kat. B.

  • znajomości języka angielskiego,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia ),

- narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,(laptop ,telefon, jeśli będzie potrzeba auto służbowe.

-pracę w młodym i sympatycznym zespole,

- możliwość rozwoju i awansu w szeregach firmy,

- nie korporacyjny klimat organizacji, ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 915220740