2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Czyżyny
Dodane 15 maja 2024

Konsultant ds. Obsługi klientów - Termomodernizacje

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EasyEko to stabilna i stare rozwijająca się firma. Stawiamy na najwyższą jakość zarówno w obsłudze klienta jak i w budowaniu relacji z naszymi pracownikami.

Nasza firma to ludzie, ciekawe projekty i rozwój!

Aktualnie szukamy bystrej osoby na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta - Termomodernizacje

Masz już doświadczenie w obsłudze klienta i posiadasz wiedzę z zakresu budownictwa i termomodernizacji? Lubisz wyzwania? Jesteś osobą pewną siebie, szukasz rozwiązań, lubisz pomagać, a kontakt z klientem to Twoja specjalność? To właśnie Ciebie szukamy! DOŁĄCZ DO NAS!

Ważne - nie sprzedajesz - szukamy osoby do posprzedażowej obsługi klienta!

Zadania:

  • kontakt z klientami, którzy skorzystali z naszych usług na kompleksową termomodernizację

  • Weryfikowanie kompletności dokumentów

  • Wychwytywanie ewentualnych braków w dokumentacji

  • Kontakt z Klientem w celu uzupełnienia brakujących danych do wykonania usługi

  • udzielanie odpowiedzi na pytania zadawane przez klientów

  • stała współpraca z innymi działami firmy

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • Wiedza z zakresu budownictwa i termomodernizacji

  • umiejętność szukania rozwiązań

  • umiejętność negocjowania

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie i chęć do rozwoju

  • nienaganna dykcja

  • nastawienie na realizację celów

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17 lub 10-18

Oferujemy:

  • stałą, gwarantowaną pensję niezależnie od wyników- jeśli jesteś masz status studenta i nie ukończyłeś 26 roku życia to Twoje brutto to netto czyli tyle zarabiasz "na rękę"

  • możliwość umowy o pracę

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • pracę w młodym zespole

  • realny wpływ na funkcjonowanie działu i możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • szkolenie wdrożeniowe oraz stałe wsparcie przełożonych w trakcie pracy

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

APLIKUJ- może to właśnie na Ciebie czekamy!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 915555730