2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gliwice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Brzezinka
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultant ds. Obsługi Klienta z jęz. angielskim

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • codzienny kontakt z klientem w języku angielskim – mailowy i telefoniczny,

  • zapewnienie najwyższej jakości współpracy z partnerami firmy

  • opieka nad zleceniami od momentu wpływu aż po wysyłkę, obsługę posprzedażną i windykacyjną

  • analizowanie i uwzględnianie indywidualnych wymagań klientów zawartych w zleceniach

  • ścisła współpraca z zespołem obsługi klienta, działem sprzedaży oraz pozostałymi działami w firmie w zakresie realizacji zleceń

  • raportowanie w systemie ERP, CRM

  • ocena poprawności i kompletności oraz uzupełnianie i korygowanie danych w zleceniach

  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie realizacji zleceń dla klientów,

  • zapewnienie najwyższej jakości współpracy z klientami firmy, budowanie długofalowych relacji biznesowych,

  • realizacja założonych celów, raportowanie wyników,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom co najmniej B2),

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows i MS Office, sprawna obsługa komputera,

  • samodzielność, systematyczność, zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • umiejętność pracy w zespole, systematyczność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia,

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane:

  • pozytywne nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów

  • doświadczenie przy obsłudze klienta

  • praca w zintegrowanych systemach klasy ERP

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 909693650