2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białystok
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Centrum
Aventus Group Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant ds. Obsługi Klienta ( INFOLINIA )

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Aventis Group - lider w branży finansowej i dziedzinie FINTECH - w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukuje do najlepszego działu Biura Obsługi Klienta - Specjalisty ds. Obsługi

Twoje Obowiązki:

  • obsługa Klientów telefoniczna/mailowa/chat

  • telefoniczna pomoc naszym Klientom,

  • przyjmowanie wniosków online

  • obsługa systemów

To Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • praca Pełen etat

  • umowa o pracę w systemie zmianowym ( 7.30-20.00)

  • szkolenia dla pracowników,

  • dodatkowe benefity (np. kartę sportową, opiekę medyczną)

  • dofinansowanie do codziennych obiadów

  • owocowej poniedziałki

  • szkolenia w branży finansowej

  • zgrany zespół i świetną atmosferę

  • dostęp do nowinek sektora finansowego,

  • wspólne celebrowanie sukcesów,

  • wyjazdy oraz spotkania integracyjne,

Tego wymagamy w naszej pracy:

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

  • Łatwość w nawiązywaniu znajomości

  • Ciekawość świata i otwartość na nowinki technologiczne

  • Doświadczenie w pracy na infolinii sprzedażowej/ obsługowej mile widziane

Prosimy o wysłanie Cv wraz z Klauzulą RODO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 773995178