2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Dodane 14 maja 2024

Konsultant Contact Center

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników do nowopowstającej infolinii realizowanej dla instytucji publicznej.

Okres trwania projektu: maj 2024 - grudzień 2025 z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie kontaktów przychodzących (telefon, livechat, email) oraz wykonywanie kontaktów wychodzących (telefon, email).

  • Udzielanie informacji na temat zasad korzystania z Funduszy Europejskich, w tym umawianie spotkań w punktach informacyjnych na życzenie klienta.

  • Wsparcie w wypełnianiu formularzy.

Warunki współpracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze od 80 do 168 godzin miesięcznie. Stawka: 27,70 brutto za godzinę (dla studentów brutto=netto).

  • Godziny pracy: dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00 z możliwością dopasowania grafiku do dostępności pracownika.

  • Płatne szkolenie merytoryczne oraz techniczne.

  • Praca stacjonarna z możliwością zmiany w hybrydową po zakończeniu okresu wdrożenia.

  • Biuro na al. Witosa 16, 3 piętro z windą, dostępne zaplecze socjalne (kuchnia, pokój do odpoczynku), parking dla pracowników, przystanek MPK przed budynkiem, klimatyzacja.

Wymagania:

  • Rok doświadczenia w pracy na infolinii lub w obsłudze klienta opierającej się na komunikacji na odległość.

  • Umiejętność szybkiego czytania, wyszukiwania informacji oraz uczenia się - praca wymaga samodzielnego przeglądania dokumentów urzędowych oraz swobodnego poruszania się w treściach o charakterze prawnym (przepisy, regulaminy).

  • Wysoka kultura osobista oraz nastawienie na zdobywanie nowych umiejętności.

  • Nienaganna dykcja oraz umiejetność poprawnego pisania pod presją czasu.

  • Znajomość języka polskiego na poziomie C1 - obowiązkowa.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – mile widziana.

  • Status studenta – mile widziany.

  • Wykształcenie - minimum średnie - obowiązkowe.

  • Oświadczenie o niekaralności.

Zachęcamy do przesyłania CV w formacie PDF, z imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku, zawierającego zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918264577