2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 11 czerwca 2024

Konsultant ds. obsługi klienta z j. polskim

Wynagrodzenie

4 400 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zadania, które na Ciebie czekają w biurze:

· przygotowywanie do wysyłki dokumentów dla klientów z branży motoryzacyjnej,

· może się zdarzyć telefoniczna obsługa klienta,

·  dbanie o wysoką jakość obsługi- będziesz reprezentować markę Premium, dlatego zorientowanie na satysfakcję klienta będzie tu miało szczególne znaczenie.

Na co zwrócimy uwagę u kandydatów:

·  doskonała znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie na poziomie ojczystym,

·  znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

·  biegłość w obsłudze komputera,

·  dokładność,

·  komunikatywność: aktywne słuchanie, empatia, asertywność,

·  wysoka kultura osobista,

 Mile widziane:

·  doświadczenie w obsłudze klienta.

Co oferujemy:

·       umowę zlecenie ze stawką 27,70 zł brutto/h,

·       stałe godziny pracy: poniedziałek-piątek 9:00-17:00 lub 8:00-16:00,

·       realną możliwość awansu poprzez uczestniczenie w rekrutacjach wewnętrznych (z których wyłoniona została zdecydowana większość naszych pracowników w back office lub na stanowiskach kierowniczych),

·       program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy 500-2000 zł brutto,

·       dofinansowanie do Medicover Sport- usługa zapewnia dostęp do: ok 4600 obiektów w Polsce, ponad 30 aktywności, a w tym: baseny, kluby fitness, siłownie, kręgle, bilard, gokarty itp.

·       prywatna opieka medyczna w Medicover,

·       bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków,

·       pracę w biurze w doborowym towarzystwie, w międzynarodowym środowisku, w miejscu, w którym osłuchasz się z różnymi językami,

·       pracę w firmie, która może pochwalić się certyfikatem Great Place To Work uzyskiwanym na podstawie pozytywnych opinii pracowników już 3 rok z rzędu!

Dołącz do naszego Teamu i aplikuj już dziś!

Rekrutację prowadzimy zdalnie.

Tagi:

praca w call center, praca call center, obsługa klienta, Teleperformance, Teleperformance Polska, Teleperformance Poland, customer service, praca dla studenta, Warszawa, Teleperformance Warszawa, back office, back-office, praca w back office.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919897284