2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Warszawa
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mokotów
Przemysław
Dodane 12 czerwca 2024

Konsultant / Ambasador Marek Kosmetycznych

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do promowania i aktywnej sprzedaży produktów naszego Klienta- innowacyjnej marki działającej w branży kosmetycznej, poszukujemy osoby zainteresowanej rolą:

Lokalizacje: Galeria Mokotów, Galeria Promenada.. możliwe inne punkty

Grafik: czwartek- sobota 6h/dziennie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji, promocja i aktywna sprzedaż produktów kosmetycznych;

  • dbanie o ekspozycję, czystość i kompletność asortymentu promowanych produktów w perfumeriach;

  • przygotowywanie i prowadzenie krótkich szkoleń i motywowanie personelu perfumerii;

  • organizacja i przeprowadzanie eventów o tematyce pielęgnacji i makijażu;

  • udział w dużych eventach sprzedażowych i PR-owych;

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami perfumerii w celu utrzymania realizacji celów na wysokim poziomie;

  • przygotowywanie krótkich bieżących i tygodniowych podsumowań zawierających zdjęcia z przeprowadzonych działań lokalnych oraz trendów na rynku;

  • nawiązywanie pozytywnych relacji z pracownikami perfumerii w celu utrzymania realizacji celów na wysokim poziomie;

  • aktywny udział w szkoleniach, konkursach sprzedażowych oraz specjalnych wydarzeniach przeprowadzanych przez markę.

    Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • zainteresowanie makijażem i pielęgnacją, doświadczenie w tym obszarze;

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną;

  • udział w innowacyjnych projektach promocyjnych;

  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy;

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe.

    Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV za pomocą olx.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 920082934