2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pruszcz Gdański
Dodane 20 maja 2024

Konstruktor w dziale rozwoju produktów bateryjnych

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Obecnie poszukujemy kandydatów oraz kandydatek do pracy w dziale rozwoju produktów:

Wymiar: cały etat                                                                                                                                                                                    Nr ref. MTS/Z/01/2024

Szczegółowy zakres obowiązków:

§ Wsparcie we wdrożeniu do produkcji nowych produktów do produkcji seryjnej,

§ Realizacja prac serwisowych przy pakietach bateryjnych,

§ Wykonanie czynności związanych z lutowaniem komponentów elektronicznych,

§ Zgrzewanie komponentów i tworzenie pakietów bateryjnych,

§ Wsparcie w utrzymaniu parku maszyn produkcyjnych,

Od kandydatów oczekujemy:

§ Wiedzy z zakresu elektroniki i podstaw elektrotechniki,

§ Pasji w działaniu – hobby zw. z elektroniką,

§ Wysokich zdolności manualnych,

§ Wsparcia w poszukiwaniu nowych rozwiązań usprawniających pracę,

§ Systematyczności i samodzielności w działaniu,

§ Inicjatywy w działaniu i aktywnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

§ Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego – nie oczekujemy doświadczenia,

§ Stałą pracę na etat w systemie jednozmianowym,

§ Ścieżkę wdrożenia w okresie adaptacji do nowych obowiązków,

§ Wsparcie w rozwoju indywidualnych kompetencji,

§ Udział we współtworzeniu kierunków rozwoju firmy,

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV jako plik w formie PDF na adres rekrutacja [at] mts.gda.pl w terminie do 31 czerwca 2024.

W temacie wiadomości proszę wpisać numerem referencyjny ogłoszenia oraz swoje imię i nazwisko.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 797682789