2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szczerców
Dodane 15 kwietnia 2024

Konstruktor w branży motoryzacyjnej

Lokalizacja

Szczerców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Szczercowie jest prężnie rozwijającym się producentem naczep i przyczep ciężarowych na indywidualne zamówienie klienta.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy:

KONSTRUKTORA

Miejsce pracy: Rogowiec, woj. Łódzkie

Jeśli posiadasz:

  • Znajomość branży transportowej i motoryzacyjnej

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika

  • Umiejętność pracy w programach do projektowania Autodesk, Inventor

  • Rozumienie zagadnień w zakresie rysunków i schematów technicznych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane: w firmie produkcyjnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Powierzymy Ci następujące zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej 2D/3D

  • Koordynacja projektu od etapu koncepcji po uruchomienie

  • Opracowanie dokumentacji do bieżących zleceń produkcyjnych

  • Przygotowanie nowych koncepcji: rozwój funkcjonalności i optymalizacje produktu

  • Ścisła współpraca z działem produkcji i technologii w zakresie realizowanych projektów

A w zamian oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do naszej załogi, aplikuj!

Prześlij nam swoje CV za pomocą OLX. Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W treści oferty prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P. EMTECH SP. Z O.O. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Szczerców,

Łódzkie

Łódzkie, Szczerców
ID: 853996001