2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Radom
Dodane 18 kwietnia 2024

Konstruktor/technolog

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Przyjmę do pracy osobę na stanowisko konstruktor/technolog. Proszę o przesyłanie CV na tej podstawie typujemy osoby, z którymi się skontaktujemy.

Firma znajduje się w Radomiu. Zajmujemy się produkcją części do maszyn głownie z blach dla większych Radomskich producentów maszyn.

Zadania:

  • przygotowanie technologii cięcia dla wycinarki laserowej

  • przygotowanie i opisywanie dokumentów produkcyjnych

  • rozwijanie elementów z blach

  • rozwiązywanie problemów i proponowanie rozwiązań obniżających koszty produkcji

  • wspomaganie kierownika produkcji w tym obszarze

  • motywacja i chęci do pracy

  • dodatkowo czasami zastępstwo w wystawianiu dokumentów handlowych i magazynowych (drobnostka)

  Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • konieczna!!! znajomość programu Autocad lub podobnego

  • znajomość programu SolidWorks

  • znajomość programu NCexpress będzie dodatkowym atutem bądź innego do nestingu blach

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • odpowiedzialność, dokładność i umiejętność samodzielnej pracy

  • mile widziana znajomość procesów spawania, szlifowania, frezowania itp.

  • zaangażowanie w wykonywane prace jak i w funkcjonowanie organizacji

  Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenia oraz warunki pracy!!!

  • Umowa o prace

  • praca w godzinach 6-14 (chyba, że będziesz chciał/chciała więcej)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę pracy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 912609163