2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Jarosław
Dodane 10 maja 2024

| Konstruktor | projektant wzornictwa przemysłowego

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„Zakład Usług Technicznych - Jerzy Kunzek” istnieje na rynku od 1991 roku. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń pakujących, maszyn dla przemysłu spożywczego, opakowań szklanych, maszyn dla przemysłu metalowego, przemysłu automotive, urządzeń transportu wewnętrznego transportery, przenośniki, podajniki, zwrotnice.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Konstruktor

Region: Jarosław / Szówsko

Zadania:

·        Konstruowanie maszyn i urządzeń z zakresu transportu wewnętrznego na produkcji i sekcjach magazynowych (przenośniki i transportery, urządzenia dodatkowe wspomagające transport, prototypowe maszyny i urządzenia dla działu badawczo-rozwojowego)

·        Przygotowanie podzespołów, zespołów i kompleksowych urządzeń;

·        Sporządzanie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu;

·        Konstruowanie nowych wyrobów ZUT Kunzek i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących;

·        Współpraca z innymi działami firmy pracującymi nad danym produktem;

·        Przygotowanie dokumentacji technicznej konstrukcji 2D/3D i nadzór nad procesami jej wdrażania;

Wymagania:

·        Doświadczenie w zawodzie konstruktora;

·        Oferta przeznaczona także dla osób w trakcie studiów technicznych;

·        ogólna znajomość rysunku technicznego;

·        obsługa programu pakietu Office;

·        sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną prace

·        chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

·        dyspozycyjność (możliwe wyjazdy służbowe oraz praca w nadgodzinach)

·        samodzielność

·        umiejętność pracy w zespole;

·        prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·       wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

·   zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie: producenta maszyn dla przemysłu, realizującej zlecenia dla firm polskich i zagranicznych

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, początkowo okres próbny (warunki zostaną dokładnie omówione podczas procesu rekrutacji);

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

·        wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych,

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 917309341