2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ostróda
Michał
Dodane 01 maja 2024

Konstruktor, projektant CAD

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma GEMA, produkująca zabudowy warsztatowe dla pojazdów użtykowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor projektant CAD

Miejsce pracy: Ostróda

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z projektowaniem i udoskonaleniem zabudów warsztatowych do pojazdów użytkowych.

Zakres Obowiązków:

  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem i modyfikacją już istniejących,

  • opracowanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,

  • współpraca z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn lub pokrewne),

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i konstrukcji oraz technologii maszyn,

  • obsługa programu Solid Works poziom zaawansowany,

  • doświadczenie w branży przemysłowej

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • nastawienie na realizację celów,

  • mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) poprzez przycisk  APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autovan sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 910815153