2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gostyń
Netbox Group
Dodane 26 kwietnia 2024

Konstruktor - NETBOX

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Netbox to firma z wieloletnią historią, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające łącznie ponad 700 osób. Z dbałością o najwyższą jakość drukujemy oraz przeprowadzamy opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne. Bogate doświadczenie i wiedza są kluczowymi elementami, które pozwalają nam na tworzenie nowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów.

W swoich działaniach kierujemy się współpracą i ambicją, tworząc niepowtarzalne środowisko pracy, w którym każdy może rozwinąć swój potencjał.  Jesteśmy dumni z naszej siły, projektów pełnych wyzwań, a napędza nas dbałość o środowisko i realny wpływ na ekologiczny rozwój świata opakowań. Poszukując współpracowników stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie, jakość i szybkość wykonywanej pracy. Jeśli czujesz, że wpisujesz się w realizowaną przez nas wizję, niezależnie od tego skąd pochodzisz, jaką szkołę ukończyłeś czy w jakiej branży pracujesz - dołącz do nas! Chcąc być najlepszym, potrzebujemy najlepszych.

Konstruktor

Kategoria stanowiska:   Administracja

Lokalizacja:                      Czachorowo

Typ stanowiska:              Pełen etat

Rodzaj pracy:                  Stacjonarna

Konstruktor odpowiada za projektowanie konstrukcji oraz przygotowanie dokumentacji technicznej opakowań. Zleca konieczność wykonania prototypów i podaje je testom, które wykażą ewentualne nieprawidłowości. Samo projektowanie konstrukcji wymaga wiedzy dotyczącej wytrzymałości materiałów. Osoba wykonująca tę pracę musi wykazywać się znajomością rysunku technicznego oraz umiejętnością obsługi specjalistycznych programów. Powinna charakteryzować się dużą precyzją, dokładnością i kreatywnością.

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie projektów opakowań polegające na tworzeniu nowych, bądź modyfikacja istniejących projektów.

  • Standaryzacja i racjonalizacja kosztowa opakowań oraz surowców używanych do produkcji.

  • Wsparcie działu produkcji w identyfikacji przyczyn problemów technologicznych i jakościowych związanych z opakowaniem.

  • Eksperckie doradztwo w obszarze konstrukcji opakowań dla klientów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w firmie poligraficznej  zajmującej się produkcją opakowań jednostkowych lub w biurze technicznym (technolog, konstruktor) – warunek konieczny.

  • Zmysł konstrukcyjny i wyobraźnia przestrzenna.

  • Odnajdywanie się w zagadnieniach technologicznych i technicznych.

  • Znajomość zasad konstrukcji opakowań i rysunku technicznego.

  • Znajomość oprogramowania wspomagającego produkcję opakowań: ArtiosCAD/ ImpactCAD.

  • Doświadczenie w prowadzeniu baz danych i elektronicznej dokumentacji technicznej.

  • Posługiwanie się narzędziami: excell i powerpoint.

  • Uporządkowanie, dokładność i sumienność, umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – mile widziana.

To oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym, wysoko wykwalifikowanym, twórczym oraz życzliwym zespole.

  • Możliwość wdrażania własnych, nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych.

  • Profesjonalne i przyjazne wdrożenie do pracy.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Spotkanie integracyjne.

  • Aktywności sportowe / firmowa drużyna sportowa.

  • Dofinansowanie wakacji do 500 zł netto.

  • Prezenty świąteczne do 900 zł netto.

  • 1000 zł netto z okazji narodzin dziecka.

  • Dofinansowanie posiłków do 100 zł miesięcznie.

  • 4 000 zł netto za polecenie nowego pracownika.

  • Coroczny proces podwyżkowy.

  • Udział w szkoleniach.

  • Nauka języka angielskiego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 909670204