2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zagadki
Dodane 10 kwietnia 2024

Konstruktor meblowy

Lokalizacja

Zagadki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Mebli Banasiak z siedzibą w Zagadkach zatrudni osobę na stanowisko " Konstruktor meblowy".

OPIS STANOWISKA:

  • opracowywanie oraz projektowanie rysunków technicznych mebli

  • tworzenie instrukcji montażowych, pakowania i paletowania

  • współpraca z produkcją oraz kontrolą jakości

  • znajomość oprogramowania SOLID WORKS oraz SWOOD

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Kontakt telefoniczny 53*****44 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Lokalizacja

Zagadki,

Łódzkie

Łódzkie, Zagadki
ID: 910815530