2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraków
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Stare Miasto
TEST HR
Dodane 06 czerwca 2024

Konstruktor mebli sklepowych

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej profesjonalne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji wyposażenia przestrzeni komercyjnych dla dużych międzynarodowych firm, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze projektowania wyposażenia przestrzeni komercyjnych (meble, systemy wolnostojące).

Ref. No: 8299

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność modelowania 3D oraz tworzenia dokumentacji technicznej przy użyciu oprogramowania SolidWorks lub AutoCAD

  • Wiedza techniczna z zakresu obróbki drewna, tworzywa i stali oraz spawalnictwa

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologia techniczna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność i terminowość

Obowiązki:

  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu, również w języku angielskim

  • Projektowanie mebli i systemów wolnostojących

  • Tworzenie/weryfikacja dokumentacji technicznej

  • Poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań technologicznych i materiałowych

  • Nadzór merytoryczny nad stworzeniem prototypów i produkcją wyrobów

  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie prac konstrukcyjnych i technologicznych

  • Udział w przygotowaniu ofert

  • Przygotowywanie wycen m.in. elementów z drewna, metalu, szkła i tworzywa

  • Kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów technicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918727715