2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bielsko-Biała
Dodane 24 kwietnia 2024

Konstruktor maszyn w zakresie automatyzacji produkcji

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej maszyn, urządzeń peryferyjnych, wyposażenia maszyn,

  • Modyfikowanie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonych projektów,

  • Nadzór nad etapami produkcji urządzeń i stanowisk,

  • Koordynowanie realizacji powierzonych projektów,

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,

  • Przygotowywanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne Mechanika i Budowa Maszyn/ Automatyka lub pokrewne,

  • Znajomość programów AutoCad, Solid Works, NX,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Doświadczenie w doborze elementów pneumatyki, automatyki oraz części mechanicznych, wykorzystywanych do budowy maszyn,

  • Znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Doświadczenie w obszarze prac warsztatowych, związanych z budową maszyny będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w zakresie automatyzacji produkcji, poparte zrealizowanymi projektami będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość systemów kontroli wizyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne),

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Prywatną opiekę medyczną.

ADRES: ul. Tadeusza Regera 125, Bielsko-Biała

TELEFON: 88*******00

  • Klauzula informacyjna

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125,

    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

    3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

    4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,, Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125’’

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 901212607