2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Kielce
Dodane 26 kwietnia 2024

Konstruktor maszyn i urządzeń

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Induset poszukuje kandydata na stanowisko konstruktor maszyn.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie maszyn i linii produkcyjnych,

  • tworzenie dokumentacji 2D maszyn i urządzeń (rysunki złożeniowe, wykonawcze),

  • współpraca z menedżerami projektów,

  • aktualizacja i modyfikacje istniejących rozwiązań,

  • realizacja projektu zgodnie z harmonogramem,

  • współpraca z działem obróbki i magazynem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (wystarczy I stopień) na kierunkach związanych z budową maszyn,

  • dobra znajomość programu SolidWorks lub podobnego,

  • wyobraźnia mechaniczna, sumienność i samodzielność,

  • otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań,

  • 2 letnie doświadczenie będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od zdolności i zaangażowania,

  • pracę przy ambitnych i zróżnicowanych projektach,

  • pakiet multisport i dofinansowanie zajęć sportowych,

  • ubezpieczenie grupowe.

www.induset.pl

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 864180242