2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Proszowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Konstruktor maszyn dla rolnictwa i przemyslu

Lokalizacja

Proszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkcyjna maszyn rolniczo-przemysłowych poszukuje konstruktora/asystenta konstruktora.

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie koncepcji oraz realizowanie prac konstrukcyjnych w zakresie projektowania maszyn produkcyjnych dla przemysłu rolniczego

- Tworzenie modeli 3D i opracowywanie dokumentacji wykonawczej 2D zgodnie ze standardami zakładowymi;

- Tworzenie zestawień komponentów i materiałów;

- Współpraca z zespołem konstruktorów;

- Nadzór nad produkcją zaprojektowanych urządzeń;

- Współpraca z działem produkcyjnym;

- Rozwiązywanie bieżących problemów oraz raportowanie ich wyników;

- Kreatywność i samodzielność w działaniu.

Wymagania:

- Znajomość oprogramowania do modelowania 3D w stopniu bardzo dobrym (preferowany Autodesk Inventor);

- Dobra znajomość zasad rysunku technicznego;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Kreatywność i wyobraźnia przestrzenna;

- Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Udział w różnorodnych projektach;

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

- Dużą samodzielność na stanowisku i ambitne zadania;

- Przyjazną atmosferę pracy;

- Realny wpływ na rozwój firmy.

Lokalizacja

Proszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Proszowice
ID: 913631397