2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Żyraków
Dodane 28 maja 2024

Konstruktor lekkich konstrukcji budowlanych

Lokalizacja

Żyraków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Chromsystem poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Konstruktora lekkich konstrukcji budowlanych. Dołącz do naszego zespołu i zdobądź doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach.

Twoje zadania na stanowisku:

  • projektowanie konstrukcji stalowych,

  • wyk

  • onywanie rysunków wykonawczych,

  • wykonywanie Layout 3D

  • wykonywanie obliczeń statycznych całości konstrukcji

  • szacowanie czasu potrzebnego na wykonanie i montaż

  • robienie wycen

  • nadzorowanie i koordynowanie tworzenia dokumentacji rysunkowej – wykonawczej/produkcyjnej

  • współpraca z działem sprzedaży i kontakt z klientem

  • organizacja pracy w zespole

  • prowadzenie nadzoru nad projektami

  • optymalizacja i systematyzacja często wykorzystywanych rozwiązań

Wymagania:

  • uprawnienia do projektowania konstrukcji lekkich

  • Min 3 letnie doświadczenie na stanowisku projektanta konstrukcji stalowych,

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji/elementów

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Oferujemy:

  • możliwość zostania managerem działu,

  • możliwość pracy zdalnej w losowych przypadkach,

  • umowa o pracę,

  • premia od dobrze wykonanego projektu,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • możliwe delegacje zagraniczne w celu sprawdzenia stan faktycznego budowy (obecnie do max 20 razy w roku),

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie,

  • brak dress code’u,

  • kawa / herbata,

  • parking dla pracowników,

  • paczki świąteczne.

Lokalizacja

Żyraków,

Podkarpackie

Podkarpackie, Żyraków
ID: 919848509