2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Biskupice
Dodane Dzisiaj o 09:06

KONSTRUKTOR ELEKTRYK - Modertrans Poznań Sp. z o.o. oddział Biskupice

Lokalizacja

Biskupice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Konstruktor elektryk

MODERTRANS POZNAŃ SP. Z O.O. jest firmą specjalizującą się w produkcji, modernizacji, projektowaniu, regeneracji oraz serwisie tramwajów, ponadto zajmuje się produkcją elementów i części zamiennych do pojazdów szynowych. Posiadamy nowoczesną bazę techniczną i wykwalifikowaną załogę gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług. Systematyczny rozwój firmy zaowocował zaufaniem przedsiębiorstw komunikacji miejskiej.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie schematów elektrycznych i dokumentacji rozdzielnic przy użyciu narzędzi CAD,

  • przygotowanie oprogramowania dla urządzeń montowanych na pojazdach,

  • przygotowywanie zestawień materiałowych,

  • zarządzanie dokumentacją w systemie PDM,

  • nadzór nad wdrożeniem projektowanych rozwiązań,

  • kontakt i współpraca z kooperantami,

  • współpraca z innymi działami firmy: Produkcja, Zakupy, Jakość, Serwis,

  • opracowywanie, sprawdzanie lub zatwierdzanie dokumentacji konstrukcyjnej,

  • analiza specyfikacji przetargowych,

  • przygotowanie dokumentacji opisowej – powykonawczej i odbiorowej,

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,

  • udział w uruchomieniach i testach tramwajów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,

  • pakiet socjalny,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • udział w projektowaniu nowych innowacyjnych pojazdów szynowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych, doświadczenie w branży pojazdów szynowych będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w obsłudze programów CAD (wskazany AutoCAD lub pochodne),

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: elektrotechnika, automatyka),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,

  • umiejętność organizacji pracy, terminowość, dokładność,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • elastyczność w podejściu do zadań,

  • kreatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Lokalizacja

Biskupice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Biskupice
ID: 912453156