2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Czaple
Dodane 13 maja 2024

Konstruktor Elektronik – Produkty Elektryczne

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czaple

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić na przeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać .

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Czaple, k. Gdańska

Główne zadania:

  • kreowanie innowacyjnych koncepcji w obszarze urządzeń elektronicznych,

  • projektowanie, konstruowanie nowych rozwiązań produktowych,

  • organizacja i realizacja procesu tworzenia nowych produktów oraz wprowadzenie zmian w produktach,

  • prowadzenie badań produktów oraz przygotowywanie z nich raportów,

  • organizacja i zarządzanie dokumentacją produktów elektrycznych,

  • przygotowanie i nadzór nad deklaracjami zgodności produktów,

  • prowadzenie certyfikacji produktów w międzynarodowych jednostkach badawczych,

  • realizacja i koordynacja zgłoszeń patentowych,

  • pomoc w przygotowaniu i realizacji szkoleń pracowników wewnętrznych w zakresie wiedzy o produkcie elektrycznym, w tym technicznych aspektach około produktowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Elektromechanika, Automatyka i Robotyka,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • praktyczna znajomość układów elektroniki cyfrowej i analogowej,

  • umiejętność programowania w C/C++,

  • znajomość zasad projektowania PCB,

  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia dokumentacji technicznej,

  • umiejętność oceny szans i zagrożeń wynikających z planowanych działań,

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • zdolność radzenia sobie w trudnych i awaryjnych sytuacjach umożliwiających generowanie i wdrażanie skutecznych i kreatywnych rozwiązań,

  • analityczne myślenie,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,

Lokalizacja

Czaple,

Pomorskie

Pomorskie, Czaple
ID: 917484098