2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Bydgoszcz
Dodane 22 kwietnia 2024

Konstruktor - Elektronik Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma DTM System zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych. Jesteśmy polską firmą, której celem jest systematyczne wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki bramowej oraz elektrotechniki oświetleniowej. Projektujemy i produkujemy urządzenia pod własną marką jak również dla wiodących europejskich producentów. Zatrudniamy specjalistów pełnych pozytywnej energii i otwartych na nowe wyzwania.

Konstruktor - Elektronik

Zakres obowiązków:

  • tworzenie schematów układów elektronicznych,

  • projektowanie płytek drukowanych,

  • uruchamianie oraz testowanie prototypów,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • tworzenie testerów produkcyjnych,

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania Altium Designer,

  • wykształcenie wyższe (preferowane elektronika, telekomunikacja lub pokrewne), może być ostatni rok studiów,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,

  • dobre warunki finansowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie,

  • miłą atmosferę oraz zdobywanie doświadczenia wśród profesjonalistów,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Do CV prosimy dołączać portfolio zaprojektowanych urządzeń i ich krótki opis.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Przesłanie aplikacji CV jest wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w CV przez administratora danych, którym jest DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo - akcyjna z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Brzeskiej 7. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednakże niezbędna w uczestnictwie w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913648016