2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Działdowo
Dodane 02 maja 2024

Konstruktor - Działdowo

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FMHOFFER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa z siedzibą w Działdowie, poszukuje osoby na stanowisko:

KONSTRUKTORA

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej produktów, w tym przede wszystkim opracowywanie dokumentacji 2D i 3 D.

  • Opracowywanie standardów produkcyjnych i technologicznych.

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem  w obszarze technologicznym.

  • Poszukiwanie nowych dostawców osprzętu meblowego oraz wdrażanie zamienników.

  • Koordynowanie zakupów nowych półproduktów/surowców pod względem technologicznym.

  • Tworzenie norm technologicznych dla produkcji.

  • Koordynowanie bieżącej produkcji pod względem technologicznym.

  • Pisanie oprogramowania dla maszyn CNC.

  • Dokonywanie standaryzacji i optymalizacji procesów technologicznych.

Wymagania :

  •   Wykształcenie wyższe techniczne.

  •   Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora w branży meblarskiej.

  •  Znajomość oprogramowania CAD CAM,  SolidWorks oraz bardzo dobra znajomość Pakiet Microsoft Office.

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Znajomość specyfiki  rynku meblarskiego.

  •  Kreatywność oraz zaangażowanie w wyznaczone projekty.

  •  Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku.

  •  Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie.

  •  Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

  •  Doskonalenie i podnoszenie kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie klauzuli dotyczącej danych osobowych w formie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 902309417