2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sianów
Dodane 11 czerwca 2024

Konstruktor (Dział Wdrożeń i Rozwoju)

Lokalizacja

Sianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy producentem z 25-letnim doświadczeniem rynkowym w branży instalacyjno-grzewczej. Wykorzystując zdobytą wiedzę, przekształciliśmy przedsiębiorstwo handlowe w nowoczesną firmę budującą od podstaw produkt i filozofię sprzedaży.

 Specjalizujemy się w produkcji armatury grzewczej i sanitarnej. Projektujemy, tworzymy, opatentowujemy oraz wprowadzamy na rynek krajowy i rynki zagraniczne produkty nowej generacji. O jakości naszej pracy i produktów świadczą przyznane nam nagrody oraz certyfikaty ISO 9001:2015 i CE.

 Obecnie zatrudniamy ponad 140 osób. Nasz zespół sprzedażowy to ponad 40 osób obsługujących klientów na terenie całego kraju w 3 kanałach dystrybucji: tradycyjnym i nowoczesnym DiY oraz producenckim OEM.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie  armatury oraz produktów instalacyjnych

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej do istniejących i nowo wdrażanych produktów

  • Wdrażanie modyfikacji i doskonalenie produktów znajdujących się w stałej ofercie,

  • Udział w weryfikacji poprawności wykonania prototypów nowych produktów na podstawie wykonanych projektów

  • Czynny udział w procesie wdrażania nowych technologii

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie produkowanych wyrobów

  • Utrzymywanie kontaktu z wykonawcami wdrażanych produktów w zakresie zgodności z dokumentacją, niezbędnych zmian konstrukcyjnych i modernizacji

  • Obsługa drukarki 3D – wydruki prototypów projektowanych wyrobów

  • Wykonywanie komputerowych symulacji przepływów na projektowanych produktach w programie SOLIDWORKS Flow Simulation

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki : mechanika, mechatronika , budowa maszyn)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora lub podobnym

  • Biegła znajomość obsługi programu SOLIDWORKS, dodatkowym atutem będzie znajomość SOLIDWORKS Flow Simulation

  • Bardzo dobra znajomość rysunku  technicznego

  • Zdolność analitycznego oraz innowacyjnego myślenia

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Znajomość technik prototypowania 3D będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w firmie zwiększającej rokrocznie zyski i zatrudnienie

  • Pracę w zmotywowanym zespole kreatywnych ludzi

  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity:

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego lub sportowego

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

Lokalizacja

Sianów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sianów
ID: 919837998